ESC-1016 Polonya , Gönüllülük Projesi Katılımcı Çağrısı

Özet Bilgi

  • Başlangıç Zamanı 15.09.2024
  • Bitiş Zamanı 15.08.2025
  • Süre 11 Ay
  • Yer Helenówv
  • Kontenjan 4 (dört)
  • Ek Dosyalar

whatsapp

İlanın Detayı

Türkiye’den Pi Gençlik Derneği’nin gönderen kuruluş olduğu ve yukarıda temel bilgileri yazılı European Solidarity Corps (ESC) projesi için gönüllü(ler) aranmaktadır. Başvuru için derneğimizin üyesi veya yerel gönüllüsü olmanız şart değildir. Projeye, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan 18-30 yaş arası (bu yaşlar dahil) herkes başvurabilir. Proje hakkında detaylı bilgi bu ilan sayfasının “Ek Dosyalar” bölümünde yer alan bilgi paketinde mevcuttur. Europass CV ve motivasyon mektubu istenmektedir. Lütfen proje bilgi paketinde yer alan açıklamaları dikkatlice okuduktan sonra başvuru yapınız. Başvuru için izlemeniz gereken adımlar aşağıda detaylı olarak anlatılmıştır. Aşağıdaki açıklamalara göre başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca derneğimizin tüm ESC duyurularından anında haberdar olmak için WhatsApp ve Telegram Kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Başvuru Sonrası Süreç

Son başvuru tarihine kadar hiçbir başvuru için işlem yapılmaz. Başvuru süresi dolduktan sonra tüm başvurular kontrol edilir, tam ve doğru şekilde başvuru yapan adayların belgeleri ev sahibi kuruma iletilir. Nihai değerlendirme ve seçim ev sahibi kurum tarafından yapılır.

Her ev sahibi kurumun çalışma temposu ve iş yoğunluğuna göre değerlendirme sürecinin sonuçlanması farklılık göstermektedir. Geçmiş deneyimlerimize göre süreç başvuruların kapanmasından sonra tahmini 30-45 günlük bir süreyi kapsayabilir.

Başvuruyu tamamladıktan sonra. Başvuruda yüklenen belgeleri değiştirmek isterseniz.  Hesabım>> Başvurulan İlanlar adımlarını takip ederek ilgili başvuruyu silip yeniden başvurmanız gerekir.

European Solidarity Corps (ESC) Programı Nedir?

ESC Programı hakkında detaylı bilgi edinmek için buradaki yazımızı okumanızı öneririz.

Sorularınız için lütfen [email protected] adresinden veya 0232 483 03 14 numaralı telefondan bizimle irtibata geçiniz.

Telegram

🔴🟠🟡🟢🟣🔵